Koncerty

3BIT:
14 lutego- AUGUSTÓW
30 maja- MOŃKI
4 czerwca- BIAŁYSTOK
6 czerwca- BIELSK PODLASKI
13 czerwca- MIASTKOWO
20 czerwca- MAKÓW MAZOWIECKI
27 czerwca- KUŹNICA
4 lipca- TYKOCIN
11 lipca- BIAŁYSTOK
18 lipca- WIEJCA
25 lipca- SOKOŁY
1 sierpnia- BIAŁYSTOK
7 sierpnia- PISZ
15 sierpnia- OSTROŁĘKA
22 sierpnia- LEŚNIOWO
23 sierpnia- LEŚNIOWO
29 sierpnia- BIAŁYSTOK
30 sierpnia- BIAŁYSTOK
5 września- TYKOCIN
12 września- TYKOCIN
19 września- ZARĘBY KOŚCIELNE
26 września- BIAŁYSTOK
3 października- OSTRÓW
AFTER PARTY:
13 lutego- SYPNIEWO, Klub Capitol
14 lutego- GDYNIA, Arena Gdynia, Walentynkowa Gala Disco Polo
14 lutego- BIERZWNICA, Klub Arena
15 lutego- CHOJĘCIN, Klub Energy
6 marca- LUTON (Anglia), Klub Diamond
6 marca- LONDYN (Anglia), Klub Karma Ealing
7 marca- KWIDZYN, Klub VIP
7 marca- KLONÓWKA, Klub Acapulco
8 marca- SULEJÓW
13 marca- BYDGOSZCZ
13 marca- WŁOCŁAWEK, Klub Milion
14 marca- MONACHIUM (Niemcy), Klub Escape
20 marca- PŁOŃSK, Klub Kręgielnia
21 marca- KRZĘCIN, Klub Klon
28 marca- HAMBURG (Niemcy), Klub Festplat Nord
4 kwietnia- SUCHOWOLA, Klub Corrado
5 kwietnia- WRZELOWIEC, Klub Zillion
6 kwietnia- TRZYCIĄŻ, Klub Apogeum
10 kwietnia- BIAŁA PODLASKA, Klub Insomnia
11 kwietnia- BUSKO- ZDRÓJ, Klub Imperium
17 kwietnia- PRZYTKOWICE, Klub Energy 2000
18 kwietnia- MAŁKINIA, Klub Malibu
18 kwietnia- PRZESMYKI, Klub Floryda
24 kwietnia- ORCHOWO, Klub Gościniec
25 kwietnia- CZEKANÓW, Klub Manhattan
30 kwietnia- DREZDENKO
30 kwietnia- KOBYLA GÓRA, Klub Epoka
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
AKCENT:
17 lutego- IZBICA KUJAWSKA, Klub Vegas
20 lutego- WARSZAWA, Klub Freedom
21 lutego- OLSZTYN, Klub Feta
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
27 lutego- KUTNO, Klub Chilli
28 lutego- ZŁOTÓW, Klub Genesis
28 lutego- BIERZWNICA, Klub Arena
7 marca- WYSOKA, Klub Arena
13 marca- WARSZAWA, Klub Remont
9 maja- NOWY DWÓR MAZOWIECKI
26 września- BAĆKOWICE, Klub Milano
ANDRE:
12 lutego- KATOWICE, Gala Niegrzeczni 2015
12 lutego- KATOWICE, Klub Pomarańcza, godz. 24 00
13 lutego- DOBRE MIASTO, Klub Joker
14 lutego- GDYNIA, Arena Gdynia, Walentynkowa Gala Disco Polo
14 lutego- WYSOKA, Klub Arena, godz. 0 30
14 lutego- GWIŻDZINY, Klub Ibiza, godz. 2 30
15 lutego- ŁĄCK (k. Płocka), Hala sportowa
21 lutego- CHOJNICE, Klub Cynamon
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
27 lutego- NEW JERSEY (USA)
28 lutego- CHICAGO (USA)
6 marca- KATOWICE, Klub Energy 2000
7 marca- BEŁCHATÓW
22 sierpnia- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
B-QLL:
13 lutego- BIAŁA PODLASKA, Klub Insomnia
14 lutego- MYSZYNIEC, Klub Xsensation
15 lutego- KAWĘCZYN, OSP
21 lutego- MANIECZKI, Klub Next Music
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
13 marca- KRAKÓW, Klub Hush Live
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
BACIARY:
13 lutego- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
15 lutego- ZAWOJA
24 lutego- PSZCZYNA, Karczma Kubań
1 maja – GLIWICE ŁABĘDY, Karczma pod Strzechą
2 maja- POLAŃCZYK
3 maja- MIECHÓW
7 maja- KRAKÓW, Juvenalia
9 maja- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
17 maja- KAMIONKA
23 maja- ZABIERZÓW
24 maja- KWIATONOWICE
29 maja- KRAKÓW, Bielany
30 maja- BUDZYŃ
31 maja- PIEKIEŁKO
6 czerwca- WISŁA
7 czerwca- BIŁGORAJ, godz. 17 00
7 czerwca- WERBKOWICE, godz. 21 00
13 czerwca- GDÓW, godz. 20 30
19 czerwca- MNIKÓW
20 czerwca- ŁAZISKA GÓRNE
20 czerwca- GAĆ
21 czerwca- CHMIELNIK
28 czerwca- ŻYRAKÓW
28 czerwca- GAĆ
3 lipca- ZATOR
5 lipca- DWIKOZY
12 lipca- BOLESTRASZYCE
19 lipca- DOMARADZ
19 lipca- DUBIECKO
26 lipca- SZYMBARK
2 sierpnia- KOMAŃCZA, godz. 21 30
15 sierpnia- ŻYWIEC
15 sierpnia- BULOWICE, godz. 21 00
29 sierpnia- GLIWICE, Chata Polska, godz. 17 00
6 września- STRZELIN
6 września- MSZANA, godz. 16 00
13 września- PSARY
9 października- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
11 października- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
16 października- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
18 października- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
23 października- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
25 października- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
30 października- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
6 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
8 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
13 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
14 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
15 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
20 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
22 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
27 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
29 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
5 grudnia- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
19 grudnia- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
26 grudnia- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
31 grudnia- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
BAFLO:
14 lutego- TARNAWA MAŁA, Klub Neon
15 lutego- NABRÓŻ, Klub Fire Dance
BARTEK TECŁAW:
14 marca- OBORNIKI, Obornicki Ośrodek Kultury
BARTEK WRONA:
13 lutego- MYŚLIBÓRZ
28 lutego- DĘBICA
BARTOSZ ABRAMSKI:
14 lutego- OSTROŁĘKA, Klub Xsensation
BASTA:
13 lutego- ZAWADZKIE, Klub Bora Bora
14 lutego- WARSZAWA, Klub Hulakula
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
7 marca- SWORDS (Irlandia)
11 kwietnia- KAMIEŃ ŚLĄSKI, Klub Ferre
BAYER FULL:
15 lutego- ŁĄCK (k. Płocka), Hala sportowa
BAYERA:
14 lutego- SZCZUCZYN, Klub Metropolis
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
BEAT BOYS:
21 lutego- WARSZAWA, Klub Explosion
BOYS:
13 lutego- LONDYN (Anglia), Klub Indiago, godz. 20 00
14 lutego- GDYNIA, Arena Gdynia, Walentynkowa Gala Disco Polo
14 lutego- KISIELICE, Klub Imperium
7 marca- SWORDS (Irlandia)
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
CAMASUTRA:
13 lutego- CZĘSTOCHOWA, Klub Don Kichot
14 lutego- STARA WIEŚ, Klub Milano
14 lutego- JANÓW, Klub Reaktor
27 lutego- KRAKÓW, Klub Hush Live
CENTRUM:
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
CHICOS:
14 marca- OBORNIKI, Obornicki Ośrodek Kultury
CLARIS:
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
CLASSIC:
14 lutego- MANIECZKI, Klub Next Music
CLIVER:
14 lutego- KOSZALIN, Klub Kreślarnia, godz. 23 00
14 lutego- MIELNO, Klub Plaża, godz. 1 00
15 lutego- ŁĄCK (k. Płocka), Hala sportowa
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
7 marca- SWORDS (Irlandia)
5 kwietnia- PRZĘSŁAWICE, Klub Panorama, godz. 1 00
11 kwietnia- JABŁONKA, Klub Sigma, godz. 24 00
COOLERS:
14 lutego- GDYNIA, Arena Gdynia, Walentynkowa Gala Disco Polo
COVERS:
14 lutego- GDYNIA, Face Club
CZADOMAN:
12 lutego- ŁÓDŹ, Klub Cabaret
13 lutego- STAROGARD GDAŃSKI, Klub Troja
14 lutego- PRZĘSŁAWICE, Klub Panorama
14 lutego- SKARŻYSKO- KAMIENNA, Klub Kombinat Formy
15 lutego- CHOJĘCIN, Klub Energy
DJ DISCO & MC POLO:
21 lutego- SKORZÓW, Klub Laguna
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
D- BOMB:
13 lutego- IZBICA KUJAWSKA, Klub Vegas, godz. 24 00
14 lutego- OLEKSÓW, Klub Dos Gringos, godz. 23 00
14 lutego- WESOŁÓWKA, Klub Omega
21 lutego- WARSZAWA, Klub Hulakula, godz. 23 00
6 kwietnia- CHYNÓW, Klub Malibu
22 sierpnia- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
DAMIAN BANASIAK:
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
DANCE PROJECT:
15 lutego- SZUBIN
DEFIS:
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
27 lutego- PŁOCK, Klub Kino
7 marca- LASKI, Klub Galaktyka
5 kwietnia- CHYNÓW, Klub Malibu
25 kwietnia- DZIERŹĄŻNO, Klub Blue Star
23 maja- MAŁKINIA, Klub Malibu
28 czerwca- LUBORZYCA
11 lipca- SUŁKÓW, Klub Blue Star
DIADEM:
13 lutego- ORCHOWO, Klub Holidays
14 lutego- TARCZYN, Restauracja Dolcevita
DR. MANIANA:
17 lutego- CHORZÓW, Restauracja Czerwona
31 maja- KOŹMINEK
DROSSEL:
20 lutego- STAROGARD GDAŃSKI, The New Club
DUET NIEBANALNY:
14 lutego- RYBNO, Klub Viva
EFFECT:
13 lutego- BIAŁYSTOK, Klub Black Diamond
14 lutego- JAŚWIŁY, Klub Fantazja
EXAITED:
13 lutego- WRZELOWIEC, Klub Zillion
14 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
EXELENT:
14 lutego- RZESZÓW, Project Plaża
FAJTERS:
1 maja- SOLINA
5 lipca- DZIKOWIEC
22 sierpnia- LASECZNO
23 sierpnia- TYRAWA WOŁOSKA, Amfiteatr
FAKTOR:
9 maja- NOWY DWÓR MAZOWIECKI
FAUST&M:
15 lutego- SZUBIN
FOCUS:
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
14 marca- BIAŁYSTOK, Klub Rozrywki Krąg, Konkurs piosenki disco polo „Biały miś”
FREAKY BOYS:
13 lutego- TROJANY, Klub Eden
14 lutego- GDYNIA, Arena Gdynia, Walentynkowa Gala Disco Polo
14 lutego- KORSZE, Klub Arena
GESEK:
13 lutego- WYSOKA, Klub Pokusa
14 lutego- BEŁCHATÓW, Klub Coco Sound
IMPERIUM:
12 lutego- LUDWIN
IMPULS:
14 lutego- BRUKSELA (Belgia)
14 marca- BIAŁYSTOK, Klub Rozrywki Krąg, Konkurs piosenki disco polo „Biały miś”
IVAN KOMARENKO:
7 marca- SWORDS (Irlandia)
JOKER:
13 lutego- SIEMIATYCZE, Klub Platinium
14 lutego- NYSA, Hotel Europejski
14 lutego- ROZKOPACZEW, Klub Activ
28 lutego- SKIERNIEWICE, Klub Drugi Dom
5 kwietnia- SUŁKÓW, Klub Blue Star
JORRGUS:
13 lutego- LONDYN (Anglia), Klub Indiago, godz. 20 00
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
JURAD:
13 lutego- ARENDAL (Norwegia)
14 lutego- GOETEBORG (Szwecja)
19 lutego- POZNAŃ, Klub Trops
7 marca- KROSNO ODRZAŃSKIE, Klub Tomato
14 marca- OBORNIKI, Obornicki Ośrodek Kultury
5 kwietnia- MANIECZKI, Klub Next Music
KASSADA:
14 marca- OBORNIKI, Obornicki Ośrodek Kultury
LESIOKI:
13 lutego- STALOWA WOLA, Klub NNN
LONG & JUNIOR:
20 lutego- CHICAGO (USA), godz. 23 45
21 lutego- CHICAGO (USA), godz. 23 45
22 lutego- NOWY YORK (USA), godz. 23 45
27 lutego- OLSZTYN, Klub Azymut, godz. 23 45
28 lutego- MANIECZKI, Klub Next Music, godz. 23 45
5 marca- ŁÓDŹ, Klub Ambasada, godz. 23 45
6 kwietnia- KAWĘCZYN, Klub Muzyczny SKY, godz. 23 45
11 kwietnia- CHOJĘCIN- PARCELE, Klub Energy Dance, godz. 23 45
18 kwietnia- FRANKFURT (Niemcy), godz. 23 55
25 kwietnia- TRZYCIĄŹ, Klub Apogeum, godz. 23 45
14 maja- OLSZTYN, Juvenalia, godz. 19 00
15 maja- BIAŁYSTOK, Juvenalia, godz. 19 00
24 maja- LEŚNIOWICE, godz. 18 00
20 czerwca- WARSZAWA, Klub Explosion
21 czerwca- BIAŁA RAWSKA, godz. 19 00
27 czerwca- BIERUŃ STARY, godz. 19 00
28 czerwca- WOJKOWICE, godz. 19 00
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
18 lipca- MIELNO
2 sierpnia- MIELNO
29 sierpnia- LEOKADIÓW, Klub Planeta Luna
26 września- WARSZAWA, Klub Diamond, godz. 23 45
MAGDA NIEWIŃSKA:
14 marca- BIAŁYSTOK, Klub Rozrywki Krąg, Konkurs piosenki disco polo „Biały miś”
MARIO BISCHIN:
13 lutego- PRZYTKOWICE, Klub Energy2000
14 lutego- WILDNO, Klub Samba
14 lutego- BOGUSZOWIEC, Klub Ibiza
MASZA
12 lutego- INOWROCŁAW, Klub Kroppa
14 lutego- WRONKI, Klub Lift
15 lutego- SZUBIN
21 lutego- PAKOŚĆ, Klub Tequilla
1 maja- SICIENKO
25 lipca- RYJEWO, Festiwal Disco Bandżo
MAXEL:
14 lutego- WNORY WIECHY, Klub Scorpio
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
MAXI DANCE:
14 lutego- BAĆKOWICE, Klub Milano
MAXX DANCE:
14 lutego- BIAŁYSTOK, Klub Labirynt
MR. DEX:
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
MEFFIS:
13 lutego- CHEŁM, Klub Kozak
15 lutego- KAWĘCZYN, OSP
17 lutego- DUBIENKA
21 lutego- CHEŁM, Klub Tequila
5 kwietnia- KARP, Klub Cykada
6 kwietnia- WIEPRZÓW
MEGA DANCE:
9 maja- NOWY DWÓR MAZOWIECKI
MEGUSTAR:
14 lutego- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra
MEJK:
13 lutego- TRZCIŃSKO- ZDRÓJ, Vega Music Club
14 lutego- MAŁKINIA GÓRNA, Klub Malibu
MIG:
13 lutego- BRZOSTEK, Klub Insomnia
14 lutego- ZABRZE, Klub Planeta Music
14 lutego- KAMIEŃ ŚLĄSKI, Klub Ferre
15 lutego- ŁĄCK (k. Płocka), Hala sportowa
17 lutego- WŁOCŁAWEK, Klub Million
20 lutego- GRUDZIĄDZ, Klub Cool
21 lutego- GDYNIA, Face Club
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
27 lutego- PABIANICE
MILANO:
14 lutego- BAKAŁARZEWO, Klub Miami
MIRAGE:
20 lutego- BIAŁYSTOK, Klub Touch
14 marca- BIAŁYSTOK, Klub Rozrywki Krąg, Konkurs piosenki disco polo „Biały miś”
MIX DANCE:
14 lutego- BAĆKOWICE, Klub Milano
14 lutego- WROCIERYŻ, Klub Arizona
9 maja- NOWY DWÓR MAZOWIECKI
MNICH
15 lutego- SZUBIN
MODEL MT & MODELINKA
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
NEVER:
14 lutego- WNORY WIECHY, Klub Scorpio
NORBI:
14 lutego- NORFOLK (Anglia)
20 lutego- CHOJNICE
OLA WRÓBEL:
14 lutego- OBRA, Klub Kongo
OXFORD:
14 lutego- ZELGOSZCZ, OSP
PIĘKNI I MŁODZI:
14 lutego- GDYNIA, Arena Gdynia, Walentynkowa Gala Disco Polo
14 lutego- GOŁĘBIEWO, Klub Crazy
14 lutego- OLSZTYN, Face Club
15 lutego- ŁĄCK (k. Płocka), Hala sportowa
20 lutego- KRAKÓW, Klub Hush Live
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
7 marca- SWORDS (Irlandia)
14 marca- HAGEN (Niemcy)
21 marca- MORZE BAŁTYCKIE, Prom Stena Line
11 kwietnia- BAĆKOWICE, Klub Milano
24 kwietnia- WARSZAWA, Klub Remont
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
PLAYBOYS:
13 lutego- WITONIA, Klub Banderoza
13 lutego- RYBNO, Klub Viva
14 lutego- WILGA, Klub Music Wilga
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
PONCZOHA:
11 lipca- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
POWER PLAY:
12 lutego- BIAŁYSTOK, Klub Wow
13 lutego- PŁOCK, Klub Kino
14 lutego- GDYNIA, Arena Gdynia, Walentynkowa Gala Disco Polo
14 lutego- RZĄŚNIK, Klub Ibiza
15 lutego- TARNOBRZEG, Klub Maxim
16 lutego- JABŁONKA, Klub Sigma
17 lutego- SIEDLCE, Klub 500 metrów
19 lutego- ŁÓDŹ, Klub Ambasada
22 sierpnia- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
PUDZIAN BAND:
13 lutego- CHOJĘCIN, Klub Energy
14 lutego- KLONÓWKA, Klub Acapulco
14 lutego- WEJHEROWO, Klub Hot Spot
RAJMUND:
13 lutego- WARSZAWA, Klub Explosion
REDOX:
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
REKORD LIVE:
14 lutego- RADOMSKO, Restauracja Eden
REZONANS:
13 lutego- WYSOKIE MAZOWIECKIE, Klub Gutland
ROKETS:
13 lutego- WITONIA, Klub Banderoza
13 lutego- RYBNO, Klub Viva
14 lutego- JÓZEFÓW, Klub Fiesta
SEBII:
14 lutego- WROCIERYŻ, Klub Arizona
SHANTEL:
13 lutego- KRAKÓW, Klub Hush Live
14 lutego- WRZELOWIEC, Klub Zillion
14 lutego- SUCHOWOLA, Klub Corrado
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
SHEYKER:
14 lutego- RYBNO, Klub Viva
SKALAR’S:
13 lutego- BOROWIE, Klub Casablanca
13 lutego- WYSOKIE MAZOWIECKIE, Klub Gutland
14 lutego- PRZESMYKI, Klub Disco Floryda
20 lutego- MIŃSK MAZOWIECKI, Pub Mjuzik
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
SKANER:
12 lutego- LUDWIN
14 lutego- BIAŁYSTOK, Klub Exclusive
20 lutego- CZĘSTOCHOWA, Klub Don Kichot
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
22 lutego- BISKUPIEC
21 marca- EŁK, Karczma Biały Żagiel
SLAVERS:
13 lutego- WITONIA, Klub Banderoza
13 lutego- RYBNO, Klub Viva
SOLARIS:
12 lutego- DORBOZY, Klub Disco
13 lutego- BIŁGORAJ, Klub Blue Berry
SOLEO:
13 lutego- RZESZÓW, Project Plaża
14 lutego- STRUBINY, Klub Arena
14 lutego- WINDYKI, Klub Viva
SPEED:
14 lutego- RYBNO, Klub Viva
SPIKE:
13 lutego- WITONIA, Klub Banderoza
13 lutego- RYBNO, Klub Viva
14 lutego- NOWE, Klub Zamek
21 lutego- EŁK, Karczma Biały Żagiel
SUNRISE:
9 maja- NOWY DWÓR MAZOWIECKI
STEREO:
14 lutego- GDYNIA, Arena Gdynia, Walentynkowa Gala Disco Polo
TERESA WERNER:
13 lutego- OSTRÓW WIELKOPOLSKI, Kino Komedia, godz. 16 00
14 lutego- OLESNO, Miejski Dom Kultury, godz. 16 00
15 lutego- RUDA ŚLĄSKA, Dom Kultury, godz. 16 00
20 lutego- BIAŁA WIEŚ, Klub Diamond, godz. 20 00
21 lutego- MIĘDZYCHÓD, CAiK, godz. 16 00
22 lutego- SULECHÓW, Dom Kultury, godz. 16 00
27 lutego- KŁODAWA, Gminny Ośrodek Kultury, godz. 19 00
28 lutego- WIĘCBORK, Dom Kultury, godz. 16 00
1 marca- BYDGOSZCZ, Kinoteatr Adria, godz. 16 00
6 marca- CZERSK, Hala Sportowa, godz. 20 00
7 marca- ZŁOTÓW, Hala Sportowa, godz. 16 00
7 marca- CZŁUCHÓW, Kino, godz. 19 30
8 marca- KOŚCIERZYNA, Dom Kultury, godz. 16 00
9 marca- WŁOCŁAWEK, Hotel Młyn, godz. 19 00
15 marca- KRAPKOWICE, Dom Kultury, godz. 16 00
20 marca- IŁAWA
21 marca- GNIEZNO, Aula Pomnik
22 marca- ŻNIN
11 kwietnia- POBIEDZISKA, Ośrodek Kultury
12 kwietnia- WOLSZTYN
1 maja- LEŚNICA
22 maja- BRODNICA, Dom Kultury
30 maja- WESEL (Niemcy)
13 czerwca- SZCZECIN, Scena przy stawie Rubinowym
11 lipca- KĘTRZYN, Amfiteatr
18 lipca- STUDZIENICE
25 lipca- BYTÓW, Zamek
22 sierpnia- PRZYTOCZNA
23 sierpnia- PŁOWCE
6 września- LUDŹMIERZ
TEX:
14 lutego- SIEDLISKA PIERWSZE, Klub Kometa
15 lutego- WÓLKA HUSIŃSKA, Klub Sunday
THE LOVERS:
14 lutego- WOLICA, Dom Bankietowy
TOP ONE:
20 marca- WARSZAWA, Klub Freedom
VEEGAS:
13 lutego- ŁOWICZ, Klub Trójkąt
14 lutego- STARA BŁOTNICA, Klub Taboo, godz. 24 00
14 lutego- WARSZAWA, Klub Diamond, godz. 1 00
17 lutego- BIAŁOPOLE, Klub Arka
6 marca- KRAKÓW, Klub Hush Live
VOYAGER:
15 lutego- ŁĄCK (k. Płocka), Hala sportowa
22 sierpnia- ZŁOTY POTOK, Festiwal Disco Polo i Dance
WEEKEND:
13 lutego- LONDYN (Anglia), Klub Indiago, godz. 20 00
14 lutego- HANNOVER (Niemcy), Lokal RC5
22 lutego- WARSZAWA, Torwar, Warsaw Disco & Dance Show
ZORKA:
20 lutego- BIAŁYSTOK, Klub Gwint
21 lutego- BIAŁYSTOK, Restauracja Mozart