Koncerty

3BIT:

23 sierpnia- BIAŁYSTOK

24 sierpnia- WASILKÓW

30 sierpnia- TYKOCIN

6 września- BIAŁYSTOK

13 września- POMIGACZE

20 września- MYSZYNIEC

27 września- GRAJEWO

4 października- BIAŁYSTOK

11 października- BIAŁYSTOK

ABY POGRAĆ:

24 sierpnia- NOWE MIASTO KOŁO PŁOŃSKA, Imprezy zalew

ADA YUSHI:

22 sierpnia- CIECHOCINEK 

AFTER PARTY:

21 sierpnia- BIERDZANY, Klub Laxy

22 sierpnia- CIECHOCINEK

22 sierpnia-PRZYTOCZNIA

23 sierpnia- MIĘDZYCHÓD

23 sierpnia- SZCZECIN, Polo TV Hit Festiwal

24 sierpnia- SABNIE

24 sierpnia- BIAŁA PISKA

24 sierpnia- PASYM

27 sierpnia- STUDZIANKI

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

29 sierpnia- PŁOCK, Imprezy na Fali

30 sierpnia- OŚNO LUBUSKIE

30 sierpnia- RYLSK DUŻY, Klub Baba Jaga

31 sierpnia- OSIĘCINY

31 sierpnia- CZERNIKOWO

31 sierpnia- IZBICA KUJAWSKA

5 września- STAROGARD GDAŃSKI, Klub Troja

6 września- KĘSOWO

6 września- KONECK, Klub Venus

7 września- BIAŁA RAWSKA

7 września- STROMIEC

9 września- ZIELONA GÓRA

12 września- ZABIERZÓW

12 września- OSWALD, Klub Arena

13 września- LEGNICA

13 września- TRZYCIĄŻ, Klub Apogeum

14 września- DŁUGOSIODŁO

14 września- KAMPINOS

14 września- POKRZYWNICA

20 września- PIŁA, Klub Seven

21 września-  SKIERNIEWICE

26 września- OLEŚNICA, Klub Euphoria

26 września- CZEKANÓW, Klub Manhattan

27 września- OLEKSÓW, Klub Dos Gringos

27 września- MALISZÓW, Klub Atlanta

28 września- SĘDZISZÓW, Klub SKY

9 października- PŁOCK

10 października- SUŁKÓW, Klub Music Blue Star

11 października- WARSZAWA, Klub Diamond

11 października- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra

12 października- LUBLIN, Hala Sportowo- Widowiskowa Globus, godz. 18 00

17 października- GDAŃSK, NOT

19 października- ZABRZE, Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR, godz. 18 00

24 października- KRAKÓW, Hala Sportowa Wisły Kraków, godz. 20 00

25 października- BLICHOWO, Klub Ambra

9 listopada- KIELCE, Hala Legionów, godz. 18 00

16 listopada- TARNÓW,  Hala Jaskółka, godz. 18 00

8 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano

AKCENT:

22 sierpnia- KWIDZYN, Klub VIP, godz. 24 00

22 sierpnia- CIECHOCINEK

23 sierpnia- RADZEWO, godz. 19 00

24 sierpnia- SOMIANKA, godz. 17 00 

24 sierpnia- SZEPIETOWO, godz. 20 30

24 sierpnia- ŁOJE, Ranczo Łoje, godz. 1 00

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

30 sierpnia- RADOM

31 sierpnia- ABRAMÓW, godz. 19 00

31 sierpnia- OSTRÓWEK, godz. 21 00

4 września- CIECHOCINEK, Festiwal Disco Polo i Dance

26 września- WARSZAWA, Klub Remont

29 września- BAĆKOWICE, Klub Milano

11 października- HANNOVER (Niemcy)

12 października- LUBLIN, Hala Sportowo- Widowiskowa Globus, godz. 18 00

19 października- ZABRZE, Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR, godz. 18 00

24 października- KRAKÓW, Hala Sportowa Wisły Kraków, godz. 20 00

9 listopada- KIELCE, Hala Legionów, godz. 18 00

16 listopada- TARNÓW,  Hala Jaskółka, godz. 18 00

22 listopada- BIELEFELD (Niemcy), godz. 22 00

ALEXANDRINA:

23 sierpnia- MIKOŁÓW

24 sierpnia- WASILKÓW

30 sierpnia- SOWLANY

31 sierpnia- KORYCIN

ANDRE:

22 sierpnia- CIECHOCINEK

23 sierpnia- DĄBROWA CHEŁMIŃSKA

23 sierpnia- DZIERZĄŻNIA, Klub Ibiza

23 sierpnia- JANUSZKOWO, Plaża

24 sierpnia- WITKOWO

24 sierpnia- KRZECZÓW

30 sierpnia- TWARDOGÓRA

30 sierpnia- OLBRACHOWICE

30 sierpnia- KAMIEŃ ŚLĄSKI, Klub Ferre

31 sierpnia- BUDZYŃ

13 września- ZABIERZÓW

17 października- GDAŃSK, NOT

ANDRZEJ KOZIŃSKI:

22 sierpnia- CIECHOCINEK

4 września- CIECHOCINEK, Festiwal Disco Polo i Dance

APLAUS:

6 września- BAĆKOWICE, Klub Milano

APLAUZ DANCE:

24 sierpnia- SIEDLCE

AVINION DANCE:

6 września- STARY WOŁÓW

14 września- BISZTYNEK

20 września- WRZELOWIEC, Klub Zillion

B-QLL:

23 sierpnia- ŚEPOLNO KRAJEŃSKIE, Klub Terminal

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

30 sierpnia- WARSZAWA, Klub Explosion

BACIARY:

23 sierpnia- KANIÓW

23 sierpnia- JERZMANOWICE, OSP

23 sierpnia- SOKOLINA, Klub Stodoła, godz.24 00

24 sierpnia- USTROBNA, godz. 20 30

24 sierpnia- PIŃCZÓW, godz. 17 00

30 sierpnia- GILOWICE, godz. 17 00

30 sierpnia- KRZYSZKOWICE, Restauracja Krakowiacy i Górale, godz. 21 00

31 sierpnia- PILZNO

31 sierpnia- KRYNICA GÓRSKA, godz. 16 00

6 września- SUBKOWY

7 września- SOMONINO

12 września- BIELSKO- BIAŁA, Klub All Star’s, godz. 23 00

13 września- NAROŻNIKI, Zalew

14 września- ŁAKTA GÓRNA, godz. 16 30

20 września- ANDRYCHÓW

21 września- RAKÓW

21 listopada- KRAKÓW, Hala Wisły

29 listopada- BRZESKO

31 grudnia- RABKA- ZDRÓJ, Restauracja Victoria

BARTOSZ ABRAMSKI:

24 sierpnia- JEDWABNO

6 września- KORONOWO

BARTEK WRONA:

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

30 sierpnia- MOSINA

7 września- KAMIENNA STARA

BASTA:

23 sierpnia- SZCZECIN, Pożegnanie Lata z Polo TV

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

31 sierpnia- MORAWICE

6 września- OSTROWIEC

6 września- SZCZECIN, Klub Disco Fama

7 września- BARCIANY

12 września- ZABIERZÓW

13 września- PRZYTUŁY, Klub Samba

13 września- RZĄŚNIK, Klub Ibiza

14 września- BARANÓW

20 września- KORSZE, Klub Arena

20 września- OLSZTYN, Face Club

BAYERA:

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

BAYER FULL

31 sierpnia- KRZYŻOWA

29 sierpnia-, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

BOBI:

22 sierpnia- WARSZAWA, Klub Freedom

29 sierpnia- WARSZAWA, Klub Remont

BODZIO DANCE:

24 sierpnia- OTYŃ

BOGDAN BOROWSKI:

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

BOYS:

23 sierpnia- GOLUB DOBRZYŃ, godz. 20 00

23 sierpnia- SZCZECIN, Polo TV Hit Festiwal

24 sierpnia- KOWALA, godz. 16 00

24 sierpnia- WIEPRZÓW, godz. 20 00

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

29 sierpnia- RADOM, Gala Disco Polo, godz. 24 00

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

30 sierpnia- WOLICA, godz. 19 30

30 sierpnia- OLSZTYN (k. Częstochowy)

31 sierpnia- DESZCZNO, godz. 16 00

31 sierpnia- STĘSZEW, godz. 20 00

13 września- ZATOR

18 października- KALISZ, Hala Arena, godz. 19 00

15 listopada- HAMBURG (Niemcy)

BRACIA LEWKOWSCY:

24 sierpnia- WASILKÓW

BUENOS ARES:

22 sierpnia- CIECHOCINEK

CALIBRA:

23 sierpnia- MIKOŁÓW

CAMASUTRA:

22 sierpnia- TRZEBICZ NOWY

23 sierpnia- BOGDANIEC

24 sierpnia- PASYM

30 sierpnia- STRZELCE KRAJEŃSKIE

30 sierpnia- WIELEŃ

31 sierpnia- OSIĘCINY

31 sierpnia- CZERNIKOWO

6 września- STARY WOŁÓW

6 września- LEGNICA, Klub Seven

7 września- BIAŁA RAWSKA

7 września- STROMIEC

13 września- JAROCIN

14 września- RYPIN

14 września- BISZTYNEK

20 września- RYLSK DUŻY, Klub Baba Jaga

21 września- WIELBARK

27 września- WESOŁÓWKA, Klub Omega

11 października- SUŁKÓW, Klub Music Blue Star

CASANOVA:

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 16 30

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

CHAMPION:

25 października- BAĆKOWICE, Klub Milano

CHANEL:

24 sierpnia- SIEDLCE

CLASSIC:

23 sierpnia- SZCZECIN, Polo TV Hit Festiwal

24 sierpnia- OLSZYNY

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

29 sierpnia- ŻARY, godz. 21 00

30 sierpnia- SADLINKI, godz. 18 30

31 sierpnia- PRUSZOWICE, godz. 18 00

31 sierpnia- MIŁOSZYCE, godz. 21 00

6 września- KATOWICE, godz. 21 00

7 września- BĘDZIN, godz. 19 30

13 września- KRZESZOWICE, godz. 21 00

14 września- SOCHACZEW, godz. 12 00

14 września- JEZIORANY, godz. 18 00

21 września- PIASECZNO

27 września- ŚWIDYN

28 września- GOSZCZ

11 października- BAĆKOWICE, Klub Milano

12 października- LUBLIN, Hala Sportowo- Widowiskowa Globus, godz. 18 00

18 października- KALISZ, Hala Arena, godz. 19 00

19 października- ZABRZE, Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR, godz. 18 00

24 października- KRAKÓW, Hala Sportowa Wisły Kraków, godz. 20 00

9 listopada- KIELCE, Hala Legionów, godz. 18 00

16 listopada- TARNÓW,  Hala Jaskółka, godz. 18 00

CLIVER:

22 sierpnia- CEKCYN, Plaża, godz. 23 00

23 sierpnia- OLBRACHOWICE, Klub Magic, godz. 23 00

24 sierpnia- SECEMIN, Boisko sportowe, godz. 19 00

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, godz. 19 30

30 sierpnia- ZŁOTNIKI KUJAWSKIE, Stadion sportowy, godz. 17 00

30 sierpnia- NOWE, Amfiteatr, godz. 21 00

30 sierpnia- OLSZTYN, Face Club, godz. 24 00

30 sierpnia- GWIŹDZINY, Klub Ibiza, godz. 1 00

31 sierpnia- RADAWIEC DUŻY, Lotnisko, godz. 17 00

31 sierpnia- STANY, Stadion sportowy, godz. 19 30

31 sierpnia- STOPNICA, Plac przy Domu Kultury, godz. 22 00

6 września- ZALESIE, Klub Ibiza, godz. 23 00

6 września- RZĄŚNIK, Klub Ibiza, godz. 1 00

12 września- WARSZAWA, Klub Remont, godz. 23 00

20 września- LEOKADIÓW, Klub Planeta Luna, godz. 24 00

11 października- KWIDZYN, Klub VIP, godz. 24 00

31 października- CZEKANÓW, Klub Manhattan, godz. 24 00

COVER:

23 sierpnia- MIKOŁÓW

CZADOMAN:

23 sierpnia- SZCZECIN

29 sierpnia- EŁK, Karczma Biały Żagiel

30 sierpnia- GWIŹDZINY, Klub Ibiza

30 sierpnia- WYSOKA, klub Arena

5 września- OSTROŁĘKA, Klub Coloseum

6 września- BRZOSTEK, Klub Insomnia

13 września- GOŁĘBIEWO, Klub Tropical

13 września- GOŁĘBIEWO, Klub Crazy

20 września- WIERZCHUCINO, Klub Arena

20 września- GDYNIA, Face Club

27 września- DZIERŻĄŻNO, Klub Blue Star

4 października- WILDNO, Klub Samba

4 października- BOGUSZOWIEC, Klub Ibiza

11 października- ZALESIE, Klub Ibiza

11 października- RZĄŚNIK, Klub Ibiza

18 października- KOWALÓW DOLNY, Klub Deep Energy

24 października- KORONOWO, Klub Ibiza

24 października- KOKOCKO, Klub Arena

31 października- STRUBINY, Klub Arena

31 października- WINDYKI, Klub Viva

7 listopada- ZAWADZKIE, Klub Bora Bora

8 listopada- OLSZTYN, Face Club

8 listopada- KORSZE, Klub Arena

15 listopada- SZCZUCZYN, Klub Metropolis

29 listopada- BAKAŁARZEWO, Klub Miami

25 grudnia- WRÓBLEWO, Klub Sunday

25 grudnia- DZIERŻĄRZNIA, Klub Ibiza

D- BOMB:

22 sierpnia- STAROGARD GDAŃSKI, Klub Troja, godz. 24 00

23 sierpnia- LUBIEŃ KUJAWSKI, godz. 19 00

23 sierpnia- ROWISKA, Klub Speed

24 sierpnia- SABNIE, godz. 21 00

25 sierpnia- WTÓREK, Klub Magness, godz. 24 00

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

29 sierpnia- RADOM

30 sierpnia- OTUSZ, godz. 20 00

30 sierpnia- SĘPÓLNO KRAJEŃSKIE, Klub Terminal, godz. 24 00

31 sierpnia- RUDNIK

31 sierpnia- MODLIBOŻYCE

13 września- ZABIERZÓW

18 października- KALISZ, Hala Arena, godz. 19 00

DAMIAN BANASIAK:

23 sierpnia- BYDGOSZCZ, Klub Broadway

DEXTER:

29 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano

DIADEM:

22 sierpnia- GROBLA- KLUKI

23 sierpnia- KĘTRZYN

23 sierpnia- OLSZTYN, Face Club

24 sierpnia- TYCZYN

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden

30 sierpnia- IŁAWA

31 sierpnia- LASOCIN

31 sierpnia- RADOM

7 września- KAŁUSZYN

13 września- ZABIERZÓW

13 września- RYLSK DUŻY, Klub Baba Jaga

27 września-  WIELGUS, Klub Underground

DIAMENT:

22 sierpnia- CIECHOCINEK

DOMINO:

22 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano

DROSSEL:

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

DYSTANS:

30 sierpnia- OKONEK, Stadion, godz. 21 00

31 sierpnia- STOPNICA, godz. 20 30

7 września- MIĘDZYCHÓD

E- MAIL:

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

EFFECT:

23 sierpnia- BOLESŁAWIEC, Klub Imperium

24 sierpnia- ŚWIEDZIEBNIA, Klub Ibiza

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

13 września- ZABIERZÓW

25 października- BAĆKOWICE, Klub Milano

EMER:

23 sierpnia- RACŁAWÓWKA

ETNA:

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

EXAITED:

22 sierpnia- GRUDZIĄDZ, Klub Cool

23 sierpnia- WILDNO, Klub Samba

23 sierpnia- BOGUSZOWIEC, Klub Ibiza

24 sierpnia- PIEKUTY

29 sierpnia- PŁOŃSK, Klub M

30 sierpnia- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

31 sierpnia- KOŹMINEK

13 września- BROJCE

1 listopada- BLICHOWO, Klub Ambra

8 listopada- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra

10 listopada- BEŁCHATÓW,  Klub Coco Sound

EXELENT:

23 sierpnia- WARSZAWA, Klub Explosion

23 sierpnia- LEOKADIÓW, Klub Planeta Luna

24 sierpnia- ŚWIEDZIEBNIA, Klub Ibiza

EXIT:

29 sierpnia- RADOM

EXOTIC:

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 18 50

EXTAZY:

23 sierpnia- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra

24 sierpnia- ŚWIEDZIEBNIA, Klub Ibiza

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

EXTREME:

30 sierpnia- RADOM, Gala Disco Polo

FACTOR:

24 sierpnia- TRZCINIEC

30 sierpnia- BAĆKOWICE, Klub Milano

31 sierpnia- SOBIENIE- JEZIORY

FANATIC:

23 sierpnia- KOWALA, godz. 19 00

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 22 30

29 sierpnia- RADOM

30 sierpnia- OLKUSZ, Klub De Facto

31 sierpnia- WIETESZYCE

31 sierpnia- BIAŁOŁĘKA

7 września- LĄDEK ZDRÓJ

8 września- POLANÓW

14 września- WISKITKI

24 października- WŁOCŁAWEK, Klub Ramzes

FOCUS:

12 października- LUBLIN, Hala Sportowo- Widowiskowa Globus, godz. 18 00

19 października- ZABRZE, Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR, godz. 18 00

24 października- KRAKÓW, Hala Sportowa Wisły Kraków, godz. 20 00

9 listopada- KIELCE, Hala Legionów, godz. 18 00

16 listopada- TARNÓW,  Hala Jaskółka, godz. 18 00

FORTI:

24 sierpnia- WASILKÓW

FREAKY BOYS:

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

30 sierpnia- OLSZTYN (k. Częstochowy)

GONTI:

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

IMPERIUM:

24 sierpnia- KOŁBIEL

IMPULS:

24 sierpnia- WASILKÓW

IVAN KOMARENKO:

23 sierpnia- KOBIERZYCE, godz. 19 00

24 sierpnia- RYBNO, godz. 19 30

31 sierpnia- ŚREM, Park miejski

4 września- CIECHOCINEK, Festiwal Disco Polo i Dance

7 września- BEZLEDY, godz. 19 30

14 września- NOŻYNO, Stadion sportowy, godz. 19 00

21 września- WIELBARK, Stadion, godz. 18 00

JAGO YOUNG:

30 sierpnia- LASKI, Klub Galaktyka

22 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano

JOKER:

23 sierpnia- WARSZAWA, Klub Semafor

18 października- BAĆKOWICE, Klub Milano

JORRGUS:

23 sierpnia- OLEKSÓW, Klub Dos Gringos

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

JUNIOR:

23 sierpnia- NUR, Klub Nevada

31 sierpnia- KORYCIN

JUSTYNA & PIOTR:

22 sierpnia- CIECHOCINEK 

KALIMERO:

24 sierpnia- ZAWICHOST

30 sierpnia- OŚNO LUBUSKIE

LIDER DANCE:

30 sierpnia- NOWE, Amfiteatr, godz. 19 00

31 sierpnia- MNISZKÓW, Stadion sportowy, godz. 18 00

6 września- SUBKOWY, godz. 18 00

LONG AND JUNIOR:

29 sierpnia- CEKCYN, Amfiteatr, godz. 23 00

30 sierpnia- KWIDZYN, Klub Vip, godz. 23 50

31 sierpnia- BIELINY, godz. 19 00

5 września- ZAWADZKIE, Klub Bora Bora, godz. 23 45

6 września- BIELSKO- BIAŁA, godz. 20 00

7 września- WILKÓW, godz. 20 00

13 września- WARSZAWA, Klub Explosion, godz. 23 45

14 września- POKRZYWNICA, godz. 20 00

19 września- BIELSKO- BIAŁA, Klub Pomarańcza, godz. 23 45

20 września- JAŚWIŁY, Klub Fantazja, godz. 23 50

26 września- ELBLĄG, Klub Bowling, godz. 23 45

27 września- MORZE BAŁTYCKIE, Prom Stena Line

10 października- KIELCE, Klub Pomarańcza, godz. 23 45

11 października- RYLSK DUŻY, Klub Baba Jaga, godz. 23 45

24 października- BIELSKO- BIAŁA, Klub Pomarańcza, godz. 23 45

25 października- DUSELDORF (Niemcy), Klub Afera, godz. 23 45

8 listopada- SOMONINO, Klub El Dorado, godz. 23 45

15 listopada- WOLA JANKOWSKA, Klub Jankowska, godz. 23 45

22 listopada- SŁUŻEWO, Klub Space

28 listopada- HAMBURG (Niemcy), Klub Grand T2, godz. 23 45

6 grudnia- BEŁCHATÓW, Klub Coco Sound, godz. 23 55

26 grudnia- TRZYCIĄŻ, Klub Apogeum, godz. 23 45

LOVI:

23 sierpnia- MIKOŁÓW

MANIL:

24 sierpnia- OTYŃ

MARCIN SIEGIEŃCZUK:

20 sierpnia- KARWIA, Stadion

24 sierpnia- KOSUTY, godz. 20 00

24 sierpnia- DRELÓW, godz. 22 30

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

30 sierpnia- RYCHLIKI, godz. 20 00

31 sierpnia- ZABRODZIE, godz. 16 30

31 sierpnia- BŁONIE, godz. 18 45

31 sierpnia- DOBRZELÓW, godz. 21 30

MASTERS:

23 sierpnia- ŚWIEDZIEBNIA, Klub Ibiza

24 sierpnia- LIPNIK

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

4 września- CIECHOCINEK, Festiwal Disco Polo i Dance

11 października- HANNOVER (Niemcy)

MAXI DANCE:

23 sierpnia- BAĆKOWICE, Klub Milano

8 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano

MAXX DANCE:

24 sierpnia- KOŁBIEL

MATEO:

24 sierpnia- TRZCINIEC

13 września- BAĆKOWICE, Klub Milano

MEFFIS:

26 sierpnia- TERESZPOL KUKIEŁKI

29 sierpnia- TARNAWATKA

30 sierpnia- TARNAWA MAŁA, Klub Neon

31 sierpnia- ŁASZCZÓW

7 września- WOŻUCZYN

MEGUSTAR:

23 sierpnia- WESOŁÓWKA, Klub Omega

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

MEGA DANCE:

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 17 30

31 sierpnia- SOBIENIE- JEZIORY

MEGA STARS:

23 sierpnia- MIKOŁÓW

24 sierpnia- MAŁKINIA GÓRNA

31 sierpnia- MAŁKINIA GÓRNA

MEJK:

22 sierpnia- CIECHOCINEK

24 sierpnia- KOŁBIEL

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

27 września- MORZE BAŁTYCKIE, Prom Stena Line

MIG:

22 sierpnia- JASTRZĘBIA GÓRA, Klub Arena, godz. 24 00

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 20 40

23 sierpnia- KUŹNICA GRABOWSKA, Klub Piramyth, godz.  24 30

24 sierpnia- NIECHANÓW, godz. 16 00

24 sierpnia- BLASZKI

24 sierpnia- GRABINA, Plaża Patelnia

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

29 sierpnia- BROSZKI, Klub Chicago, godz. 24 00

30 sierpnia- KIKÓŁ, godz. 16 00

30 sierpnia- OLSZTYN (k. Częstochowy)

30 sierpnia- BEŁCHATÓW, godz. 20 30

30 sierpnia- BAĆKOWICE, Klub Milano

30 sierpnia- KOWALÓW DOLNY, Klub Deep Energy

31 sierpnia- GIZAŁKI, godz. 19 00

31 sierpnia- LATALICE, godz. 22 00

13 września- ZABIERZÓW

18 października- KALISZ, Hala Arena, godz. 19 00

MIKUSTRA:

24 sierpnia- WASILKÓW

MILANO:

22 sierpnia- GDAŃSK, Plaża Stogi

23 sierpnia- SZCZECIN

24 sierpnia- ŻUROMIN

24 sierpnia- ULAN- MAJORAT

24 sierpnia- STOK LACKI

24 sierpnia- PRZESMYKI, Klub Disco Floryda

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

30 sierpnia- RADOM, Gala Disco Polo

30 sierpnia- STARACHOWICE

31 sierpnia- BOŻEPOLE

31 sierpnia- BOLSZEWO

MIX DANCE:

21 sierpnia- CIECHOCINEK, godz. 21 00

22 sierpnia- CIECHOCINEK

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 16 00

23 sierpnia- ŚWIĄTNIKI, Klub Promil, godz. 23 00

24 sierpnia- SZASTARKA, godz. 20 00

30 sierpnia- SAMBORZEC, godz. 20 00

31 sierpnia- ŻARNÓW

13 września- IZBICA KUJAWSKA, godz. 18 30

14 września- STRZEPCZ, godz. 21 00

26 września- POZNAŃ, Klub Pop Star

MODELINKA & MODEL MT:

22 sierpnia- CIECHOCINEK

NEXT:

23 sierpnia- KOCZAŁA

23 sierpnia- GARDEJA (k. Kwidzynia)

24 sierpnia- KLECZEW

6 września- TRZCIŃSKO ZDRÓJ

NEVER:

24 sierpnia- KAMIONKA, Boisko, godz. 16 00

24 sierpnia- WASILKÓW

NORBI:

23 sierpnia- PSZCZYNA

24 sierpnia- CHOJNICE

28 sierpnia- ARŁAMÓW

30 sierpnia- POZNAŃ

30 sierpnia- ŁÓDŹ

31 sierpnia- GOŁAŃCZ

6 września- SIEDLCE

6 września- URAD

7 września- CZOSNÓW

20 września- LONDYN (Anglia)

21 września- BEDNARY

27 września- SKARŻYSKO- KAMIENNA

OLA WRÓBEL:

23 sierpnia- TCZEW

24 sierpnia- KOWALA

24 sierpnia- SIENNO

30 sierpnia- RADOM

ORLANDO:

24 sierpnia- KAMIONKA, Boisko, godz. 16 00

OXIDE:

29 sierpnia- WARSZAWA, Klub Explosion

PAPA D:

23 sierpnia- SZCZECIN, Polo TV Hit Festiwal

24 sierpnia- SIERADZ

30 sierpnia- MALBORK

31 sierpnia- RUDNIK NAD SANEM

6 września- ROKIETNICA

7 września- SEROCK, godz. 13 30

PIĘKNI I MŁODZI:

21 sierpnia- WŁADYSŁAWOWO

22 sierpnia- MIELNO, Plaża, godz. 23 00

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 23 30

23 sierpnia- ŻĄDŁOWICE, Klub Namiot, godz. 1 00

24 sierpnia- RYBNO, godz. 18 00

24 sierpnia- DZIERZGOWO, godz. 20 30

24 sierpnia- NOWOGRÓD, godz. 23 30

27 sierpnia- JABŁONKA, Klub Sigma, godz. 23 00

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

29 sierpnia- GRABINA, Plaża Patelnia, godz. 24 00

30 sierpnia- OLSZTYN (k. Częstochowy)

30 sierpnia- TWARDOGÓRA, godz. 18 30

30 sierpnia- LUBLINIEC, godz. 21 30

30 sierpnia- LEGNICA, Klub Seven, godz. 1 30

31 sierpnia- ŚREM, godz. 18 00

4 września- CIECHOCINEK, Festiwal Disco Polo i Dance

19 września- WARSZAWA, Klub Remont

15 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano

21 listopada- KRAKÓW, Hala Wisły Kraków, godz. 19 00

PLAYBOYS:

24 sierpnia- SIENNO, godz. 18 30

29 sierpnia- RADOM

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

31 sierpnia- BORÓW, godz. 18 30

25 grudnia- BLICHOWO, Klub Ambra

POWER PLAY:

20 sierpnia- STUDZIANKI

22 sierpnia- PRZECIESZYN

23 sierpnia- SZCZECIN, Polo TV Hit Festiwal

23 sierpnia- LIPIANY

24 sierpnia- BIAŁA PISKA

24 sierpnia- PASYM

26 sierpnia- HORYSZÓW POLSKI, Klub Galeria HP

27 sierpnia- SOKOLNIKI

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

29 sierpnia- OKSA

30 sierpnia- NOWY DWÓR MAZOWIECKI

30 sierpnia- KOWNATKI

30 sierpnia- ALEKSANDRÓW, Klub Olimp

31 sierpnia- JĘDRZEJÓW NOWY

31 sierpnia- MOKOBODY

11 października- HANNOVER (Niemcy)

12 października- LUBLIN, Hala Sportowo- Widowiskowa Globus, godz. 18 00

19 października- ZABRZE, Hala Widowiskowo- Sportowa MOSiR, godz. 18 00

24 października- KRAKÓW, Hala Sportowa Wisły Kraków, godz. 20 00

9 listopada- KIELCE, Hala Legionów, godz. 18 00

16 listopada- TARNÓW,  Hala Jaskółka, godz. 18 00

29 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano

PROXY:

24 sierpnia- KAMIONKA, Boisko, godz. 16 00

PUDZIAN BAND:

24 sierpnia- ZAWADZKIE, Klub Bora Bora

RAJMUND:

13 września- ZABIERZÓW

RED STAR:

4 października- BAĆKOWICE, Klub Milano

REDOX:

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

31 sierpnia- RADOM

RESPECT:

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

SEBII:

22 sierpnia- CIECHOCINEK

31 sierpnia- CZARNOCIN

26 września- POZNAŃ, Klub Pop Star

SETUS:

23 sierpnia- NOWOGRÓD BOBRZAŃSKI

24 sierpnia- OTYŃ

SHANTEL:

23 sierpnia- OBSZA, Klub SKR

23 sierpnia- WIETLIN, Klub SKR

24 sierpnia- MOTKOWICE, godz. 21 00

31 sierpnia- TRZYDNIK DUŻY, godz. 22 00

SHAZZA:

24 sierpnia- SZASTARKA, godz. 20 00

18 października- KALISZ, Hala Arena, godz. 19 00

SHERION:

24 sierpnia- WASILKÓW

SHYMI:

22 sierpnia- CIECHOCINEK

SKALAR’S:

29 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

SKANER:

23 sierpnia- SZCZECIN

24 sierpnia- PUŁTUSK, godz. 19 00

24 sierpnia- OLSZYNY

24 sierpnia- TRZCINIEC

28 sierpnia- WŁADYSŁAWOWO

29 sierpnia- GDAŃSK, Plaża Stogi

30 sierpnia- SUCHAŃ

31 sierpnia- SZWARSZOWICE, godz. 15 30

31 sierpnia- STARA BŁOTNICA, godz. 18 30

31 sierpnia- ZWOLEŃ, godz. 21 00

31 sierpnia- PROMNA, godz. 23 00

18 października- KALISZ, Hala Arena, godz. 19 00

SOLARIS:

23 sierpnia- WILGA, Klub Mega Music Wilga

24 sierpnia- HORODŁO, godz. 17 00

24 sierpnia- KURÓW, godz. 20 00

24 sierpnia- LIPNIK, godz. 22 30

30 sierpnia- ZAMOŚĆ, Galeria Twierdza, godz. 16 00

30 sierpnia- BIAŁOPOLE, Klub Arka

SOLEO:

22 sierpnia- PŁOCK, Imprezy na Fali

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 19 40

23 sierpnia- RADZYŃ PODLASKI, Klub Mega Disco Palazzo

24 sierpnia- KOŁBIEL

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

7 września- RADOSTOWICE

29 września- BAĆKOWICE, Klub Milano

SONEL:

11 października- BAĆKOWICE, Klub Milano

SPEED:

29 sierpnia- WEJHEROWO, Klub Pacyfik

11 października- SOKOLINA, Klub Stodoła

17 października- GDAŃSK, Klub NOT

24 października- WŁOCŁAWEK

25 października- RYLSK DUŻY, Klub Baba Jaga

10 listopada- SYPNIEWO, Karczma Jeleń

15 listopada- BAKAŁARZEWO, Klub Miami

15 listopada- KORSZE, Klub Arena

SPIKE:

24 sierpnia- WASILKÓW

STACHURSKY:

6 września- BYTOM, Plac Sobieskiego, godz. 20 30

SUKCES:

20 września- BAĆKOWICE, Klub Milano

SUNRISE:

30 sierpnia- CIECHOCINEK

26 września- POZNAŃ, Klub Pop Star

TARZAN BOY:

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

31 sierpnia- RADOM

TASTE:

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

TEAM:

24 sierpnia- TRZCINIEC

TERESA WERNER:

23 sierpnia- BRZEZINY ŚLĄSKIE

24 sierpnia- POŁAJEWO

24 sierpnia- KIERZNO

29 sierpnia- STAROGARD GDAŃSKI

30 sierpnia- MARZENIN

30 sierpnia- SKOKI

31 sierpnia- KRUSZWICA

31 sierpnia- GŁODOWO

31 sierpnia- RADZYŃ CHEŁMIŃSKI

6 września- LISEWO

7 września- KIERPIEŃ

7 września- GRABÓWKA

14 września- LĘBORK

19 września- BYDGOSZCZ

20 września- TORUŃ

21 września- LUBOŃ

26 września- WRONKI

27 września- OSTRZESZÓW

28 września- PSZÓW

3 października- MIASTKO

5 października- POZNAŃ

10 października- BORNE SULINOWO

11 października- SWARZĘDZ

11 października- KOŚCIAN

18 października- TCZEW

19 października- KĘDZIERZYN KOŹLE

9 listopada- ŚWIĘCIECHOWA

11 listopada- NOWE

16 listopada- MUROWANA GOŚLINA

6 grudnia- WRZEŚNIA

7 grudnia- NAKŁO NAD NOTECIĄ

28 grudnia- PRZEŹMIEROWO

TOLEDO:

24 sierpnia- BOROWE, godz. 19 00

TOMASZ NIECIK:

31 sierpnia- STASZOWA, godz. 20 30

6 września- WARSZAWA, Klub Diamond

7 września- WIERZBUICA, godz. 20 00

13 września- USTROŃ, godz. 18 00

13 września- BŁONIA (k. Zabierzowa), godz. 23 00

TOMMY M:

31 sierpnia- KORYCIN

TOP ONE:

23 sierpnia- PUSTKÓW, Stadion

24 sierpnia- ŹMUDŹ

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

30 sierpnia- KOŁBACZ, godz. 21 00

31 sierpnia- IZBICA KUJAWSKA, godz. 17 30

TROPIC:

23 sierpnia- TARCZYN

24 sierpnia-  BARTNIKI

29 sierpnia- SIENNO

31 sierpnia- SOCHACZEW

5 września- MOGILNO

6 września- MAŁA WIEŚ

7 września- BOLESŁAWIEC

13 września- SKARŻYSKO KAMIENNA

14 września- BORKOWICE

27 września- BIAŁOBRZEGI

28 września- RUDNIK

28 września- ABRAMOWICE

TWO BOYS:

22 listopada- ROZDRAŻEW

TVISTER:

24 sierpnia- WASILKÓW

UNIDEN:

24 sierpnia- WASILKÓW

UNISEX:

23 sierpnia- MIKOŁÓW

VEEGAS:

23 sierpnia- ŚWIERCZÓW, godz. 20 00

23 sierpnia- OSTRZESZÓW, Klub Euphoria, godz. 23 30

24 sierpnia- ŻELAZKÓW, godz. 17 00

24 sierpnia- JARZĘBIA ŁĄKA, godz. 21 00

27 sierpnia- MOŁOŻÓW, godz. 23 00

28 sierpnia- DORBOZY, godz. 23 00

29 sierpnia- NOWOGRÓD, godz. 22 00

30 sierpnia- BLICHOWO, Klub Ambra, godz. 24 00

30 sierpnia- TROJANY, Klub Eden, Edenki

13 września- ZABIERZÓW

30 listopada- CIECHANÓW, Klub Meduza, godz. 24 00

VERDIS:

24 sierpnia- WASILKÓW

24 sierpnia- SZCZAWIN

24 sierpnia- SORBIN

VIZZA:

24 sierpnia- KAMIONKA, Boisko, godz. 16 00

24 sierpnia- WASILKÓW

VOYAGER:

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 21 40

WAY:

31 sierpnia- WASILKÓW, godz. 13 30

31 sierpnia- KORYCIN, godz. 16 00

WEEKEND:

23 sierpnia- KLWÓW, godz. 24 00

24 sierpnia- PRUCHNIK

27 sierpnia- BRZEŹNICA

28 sierpnia- IŁÓW, Pożegnanie Lata

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

30 sierpnia- MIĘDRZYRZECZ

31 sierpnia- NASIECHOWICE

5 września- WARSZAWA, Klub Remont

21 listopada- KRAKÓW, Hala Wisły Kraków, godz. 19 00

WISZU:

22 sierpnia- POZNAŃ, Klub Pop Star

24 sierpnia- SZASTARKA

XFORT:

22 sierpnia- POZNAŃ, Klub Pop Star

ZERO:

29 sierpnia- KIELCE, Amfiteatr Kadzielnia, godz. 20 00, Disco Kadzielnia

ZIBO:

31 sierpnia- SOBIENIE- JEZIORY

ZORKA:

24 sierpnia- KAMIONKA, Boisko, godz. 16 00

24 sierpnia- WASILKÓW

Zespół muzyczny TROPICRadio Polo.net