Koncerty

3BIT:
15 listopada- SUPRAŚL
30 maja 2015- MOŃKI
6 czerwca 2015- BIELSK PODLASKI
13 czerwca 2015- MIASTKOWO
20 czerwca 2015- MAKÓW MAZOWIECKI
27 czerwca 2015- KUŹNICA
4 lipca 2015- TYKOCIN
18 lipca 2015- WIEJCA
25 lipca 2015- SOKOŁY
7 sierpnia 2015- PISZ
15 sierpnia 2015- OSTROŁĘKA
22 sierpnia 2015- LEŚNIOWO
23 sierpnia 2015- LEŚNIOWO
29 sierpnia 2015- BIAŁYSTOK
30 sierpnia 2015- BIAŁYSTOK
5 września 2015- TYKOCIN
12 września 2015- TYKOCIN
19 września 2015- ZARĘBY KOŚCIELNE
26 września 2015- BIAŁYSTOK
ACAPULCO:
20 listopada- NAMYSŁÓW
AFTER PARTY:
31 października- WINDYKI, Klub Viva
1 listopada- GDYNIA, Face Club
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
8 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano
8 listopada- KOWALÓW DOLNY, Klub Deep Energy
10 listopada- BRZEZIA, Klub Ibiza
10 listopada- WARSZAWA, Klub Explosion
14 listopada- ELBLĄG, Klub Yolo
14 listopada- ŻUKOWO, Klub Alcatraz
15 listopada- SOKOLINA, Klub Stodoła
15 listopada- NAKŁO
20 listopada- KOSZALIN, Klub Kreślarnia
21 listopada- PIŁA, Klub Seven
21 listopada- WĄGROWIEC, Klub Wehikuł Czasu
22 listopada- SKOKÓW, Klub Brand
23 listopada- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra
23 listopada- RADZYMIN
26 listopada- WARSZAWA
28 listopada- DYNÓW, Klub Laloco
29 listopada- PUŁAWY, Klub Luna
29 listopada- BRZOZOWA, klub Iguana
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
5 grudnia- BEŁCHATÓW, Hala Energia
AKCENT:
31 października- JANÓW, Klub Reaktor, godz. 23 00
31 października- STARA WIEŚ, Klub Milano, godz. 1 00
1 listopada- PRZĘSŁAWICE, Klub Panorama
7 listopada- BIAŁA PODLASKA, Klub Fregata, godz. 23 00
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
8 listopada- WITONIA, Klub Banderoza, godz. 23 00
8 listopada- RYBNO, Klub Viva, godz. 1 00
14 listopada- BIAŁYSTOK, Klub Black Diamond, godz. 23 00
15 listopada- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra, godz. 23 00
15 listopada- SYPNIEWO, Klub Capitol, godz. 1 30
22 listopada- BIELEFELD (Niemcy), godz. 22 00
27 listopada- BIAŁYSTOK, Klub Gwint, godz. 23 00
29 listopada- BRUKSELA (Belgia), godz. 23 00
31 listopada- JANÓW, Klub Reaktor, godz. 23 00
ALEXANDRINA:
5 grudnia- BEŁCHATÓW, Hala Energia
ANASTAZJA:
31 października- WARSZAWA, Klub Explosion
ANDRE:
31 października- BAKAŁARZEWO, Klub Miami
31 października- JAŚWIŁY, Klub Fantazja
7 listopada- WARSZAWA, Klub Mirage
22 listopada- PRZYTUŁY, Klub Samba
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
12 grudnia- KRAKÓW, Klub Hush Live
AREK KOPACZEWSKI:
31 października- WARSZAWA, Klub Explosion
15 listopada- KOSTRZYŃ WIELKOPOLSKI, Klub Oaza
ATOMIC:
15 listopada- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra
AVINION DANCE:
8 listopada- SKARŻYSKO- KAMIENNA
B-QLL:
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
16 listopada- ŻELECHLINEK, OSP
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
BACIARY:
8 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
9 listopada- BUKOWINA TATRZAŃSKA
22 listopada- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
23 listopada- BUKOWINA TATRZAŃSKA
29 listopada- BRZESKO, Klub Planeta Luna
6 grudnia- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
26 grudnia- CICHE, Klub Casanova
27 grudnia- KRZYSZKOWICE, Karczma Krakowiacy i Górale
31 grudnia- RABKA- ZDRÓJ, Restauracja Victoria
28 czerwca 2015- ŻYRAKÓW
5 lipca 2015- DWIKOZY
19 lipca 2015- DOMARADZ
26 lipca 2015- SZYMBARK
2 sierpnia 2015- KOMAŃCZA
15 sierpnia 2015- ŻYWIEC
BASTA:
31 października- GOŁĘBIEWO, Klub Crazy
31 października- GWIŹDZINY, Klub Ibiza
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
8 listopada- BUKOWIEC OPOCZAŃSKI, Klub Graffiti
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
14 listopada- STAROGARD GDAŃSKI, Klub Troja
15 listopada- TOMASZÓW LUBELSKI, Klub Lwowski
15 listopada- ŁABUNIE, Klub Gorzelnia
21 listopada- ORCHOWO, Gościniec Orchowo
22 listopada- BRZOSTEK, Klub Insomnia
22 listopada- ŻUROMIN
29 listopada- WYSOKA, Klub Arena
29 listopada- KORSZE, Klub Arena
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
BAYERA:
31 października- BLICHOWO, Klub Ambra
BOYS:
7 listopada- OLSZTYN, Klub Komin, godz. 23 59
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
8 listopada- WILGA, Klub Mega Music Wilga, godz. 23 59
15 listopada- HAMBURG (Niemcy)
22 listopada- MONACHIUM (Niemcy), Klub Escape, godz. 23 59
27 listopada- WARSZAWA, Klub Mirage, godz. 1 00
28 listopada- GOETEBORG (Szwecja), godz. 20 30
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
6 grudnia- OSLO (Norwegia), godz. 22 00
CAMASUTRA:
31 października- WOLA JANKOWSKA, Klub Jankowska
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
8 listopada- SKARŻYSKO- KAMIENNA, Festiwal Muzyki Dance
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
14 listopada- DYNÓW, Klub Laloco
15 listopada- SUŁKÓW, Klub Blue Star
22 listopada- KOBYLA GÓRA, Klub Epoka
23 listopada- RADZYMIN
29 listopada- KWIDZYN, Klub VIP
CASSEL:
31 października- SIEMIATYCZE, Klub Palatium
CHAMPION:
15 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano
CLASSIC:
7 listopada- KALISZ
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
27 listopada- WARSZAWA, Klub Dekada, Urodziny Radia VoX FM
29 listopada- FAJSŁAWICE, Klub Kometa
CLIVER:
31 października- CZEKANÓW, Klub Manhattan, godz. 24 00
29 listopada- JANÓW, Klub Reaktor, godz. 23 00
29 listopada- STARA WIEŚ, Klub Milano, godz. 1 00
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
COOLERS:
7 listopada- POZNAŃ, Klub Pop Star
COVERS:
31 października- BRZEZIA, Klub Ibiza
CZADOMAN:
31 października- STRUBINY, Klub Arena
31 października- WINDYKI, Klub Viva
31 października- PŁOCK, Klub Kino
1 listopada- STARA BŁOTNICA, Klub Taboo
7 listopada- ZAWADZKIE, Klub Bora Bora
8 listopada- OLSZTYN, Face Club
8 listopada- KORSZE, Klub Arena
10 listopada- WESOŁÓWKA, Klub Omega
10 listopada- SUCHOWOLA, Klub Corrado
15 listopada- SZCZUCZYN, Klub Metropolis
29 listopada- BAKAŁARZEWO, Klub Miami
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
25 grudnia- WRÓBLEWO, Klub Sunday
25 grudnia- DZIERŻĄRZNIA, Klub Ibiza
D- BOMB:
31 października- BRZESKI, Klub Protector
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
8 listopada- DOBRAMYŚL, Klub Protector
8 listopada- KONARY, Klub Protector
10 listopada- KATOWICE, Klub Energy 2000, godz. 24 00
15 listopada- JAŚWIŁY, Klub Fantazja, godz. 24 00
22 listopada- SIEDLISKA PIERWSZE, Klub Kometa
29 listopada- TUSZYN
29 listopada- PRZĘSŁAWICE, Klub Panorama, godz. 24 00
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
DANCE EXPRESS:
31 października- KAMIEŃSK, Klub MIlano
DIADEM:
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
DEXTER:
29 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano
DOMINO:
22 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano
E- MAIL:
8 listopada- SKARŻYSKO- KAMIENNA
ENDRJU:
5 grudnia- BEŁCHATÓW, Hala Energia
ETNA:
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
EXAITED:
1 listopada- BLICHOWO, Klub Ambra
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
8 listopada- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra
10 listopada- BEŁCHATÓW, Klub Coco Sound
EXELENT:
31 października- BOROWIE, Klub Casablanca
EXTAZY:
31 października- OLEKSÓW, Klub Dos Gringos
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
27 grudnia- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra
FOCUS:
31 października- KOBYLA GÓRA, Klub Epoka
FREAKY BOYS:
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
FREESTYLE:
31 października- WARSZAWA, Klub Explosion
GONTI:
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
8 listopada- SKARŻYSKO- KAMIENNA
23 listopada- RADZYMIN
HITMAN:
5 grudnia- BEŁCHATÓW, Hala Energia
HOT SWEET BOYS:
10 listopada- BŁONIE, Biesiadny Zakątek
IMPRESS:
31 października- SOKOLINA, Klub Stodoła
IMPULS:
5 listopada- BIAŁYSTOK, Klub Black Diamond
10 listopada- WNORY WIECHY, Klub Scorpio
IVAN KOMARENKO:
25 grudnia- DOBRE MIASTO, Klub Joker, godz. 23 00
JAGO YOUNG:
8 listopada- TRZYCIĄŻ, Klub Apogeum
9 listopada- KAWĘCZYN, OSP
15 listopada- STARA WIEŚ, Klub Milano
22 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano
22 listopada- SOKOLINA, Klub Stodoła
29 listopada- ALEKSANDRÓW, Klub Olimp
JOKER:
8 listopada- OSTRZESZÓW, Klub Euphoria
15 listopada- SIEDLCE, Klub Silver
22 listopada- JAŚWIŁY, Klub Fantazja
JORRGUS:
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
KALIMERO:
28 listopada- GOETEBORG (Szwecja)
29 listopada- GOETEBORG (Szwecja)
KORS & RELAX:
22 listopada- BIELSK PODLASKI, Dworek Cztery Pory Roku
LOOKS:
10 listopada- BŁONIE, Biesiadny Zakątek
LONG AND JUNIOR:
7 listopada- KRAKÓW, Klub Hush Live
8 listopada- SOMONINO, Klub El Dorado, godz. 23 45
14 listopada- INOWROCŁAW, Klub Kręgielnia, godz. 23 30
15 listopada- ZŁOTÓW, Klub Genesis, godz. 23 45
21 listopada- PRZYTKOWICE, Klub Energy 2000, godz. 1 30
22 listopada- KATOWICE, Klub Energy2000, godz. 1 30
28 listopada- HAMBURG (Niemcy), Klub Grand T2, godz. 23 45
29 listopada- HANNOWER (Niemcy), Klub Coco Sound, godz. 23 45
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
6 grudnia- BEŁCHATÓW, Klub Coco Sound, godz. 23 55
10 stycznia 2015- BOLESŁAWIEC, Klub Imperium, godz. 23 45
17 stycznia 2015- LEOKADIÓW, Klub Planeta Luna, godz. 23 45
23 stycznia 2015- KROSNO ODRZAŃSKIE, Klub Tomato, godz. 23 45
24 stycznia 2015- ŁĄKIE, Klub Amsterdam, godz. 23 45
7 luty- CZARNY DUNAJEC, Klub Dragon, godz. 23 00
18 kwietnia 2015- FRANKFURT (Niemcy), godz. 23 55
25 kwietnia 2015- TRZYCIĄŹ, Klub Apogeum, godz. 23 45
ŁUKASH:
8 listopada- SKARŻYSKO- KAMIENNA
M JAY:
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
MR DEX:
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
MAGDA NIEWIŃSKA:
5 listopada- BIAŁYSTOK, Klub Black Diamond
MARCIN SIEGIEŃCZUK:
5 listopada- BIAŁYSTOK, Klub Black Diamond
MARVEL:
31 grudnia- MODLIBORZYCE
MASTERS:
5 listopada- BIAŁYSTOK, Klub Prognozy
8 listopada- WARSZAWA, Klub Explosion
MAXEL:
28 listopada- GOETEBORG (Szwecja)
29 listopada- GOETEBORG (Szwecja)
MAXI DANCE:
8 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano
10 listopada- BŁONIE, Biesiadny Zakątek
MEDIUM:
29 listopada- LELICE, Dom Weselny INEZ
MEFFIS:
31 października- NABRÓŻ, Klub Fire Dance
9 listopada- WIEPRZÓW
10 listopada- TERESZPOL- KUKIEŁKI
15 listopada- ALEKSANDRÓW, Klub Olimp
23 listopada- KAWĘCZYN, OSP
28 listopada- CHEŁM, Hotel Kozak
29 listopada- MOŁOŻÓW, Klub Imperium
MEGA STARS:
28 listopada- BIAŁYSTOK, klub Rozrywki Krąg
MEGUSTAR:
31 października- KRAKÓW, Klub Hush Live
8 listopada- BRZOSTEK, Klub Insomnia
MEJK:
31 października- KOBYLA GÓRA, Klub Epoka
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
MIG:
31 października- WRZELOWIEC, Klub Zillion
31 października- SUCHOWOLA, Klub Corrado
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
5 grudnia- KRAKÓW, Klub Hush Live
MODELINKA & MODEL MT:
31 października- WILDNO, Klub Samba
31 października- BOGUSZOWIEC, Klub Ibiza
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
5 grudnia- BEŁCHATÓW, Hala Energia
NORBI:
7 listopada- BIAŁYSTOK
11 listopada- KOSZALIN
14 listopada- BIELSKO- BIAŁA
21 listopada- KALISZ
22 listopada- KALISZ
28 listopada- GDAŃSK
OKEY:
10 listopada- BŁONIE, Biesiadny Zakątek
OLA WRÓBEL:
8 listopada- SKARŻYSKO- KAMIENNA
23 listopada- RADZYMIN
PAPA D:
10 listopada- TUX (Australia)
11 listopada- TUX (Australia)
29 listopada- GÓRA KALWARIA, Klub 35+
PIĘKNI I MŁODZI:
31 października- BIAŁYSTOK, Black Diamond, godz. 22 45
31 października- NUR, Klub Nevada, godz. 1 00
8 listopada- MOKRA WIEŚ, Klub Mokra
15 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano
23 listopada- RADZYMIN
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
PLAYBOYS:
31 października- BARTOSZYCE, Klub Obsesja
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
25 grudnia- BLICHOWO, Klub Ambra
POWER PLAY:
31 października- SOMONINO, Klub El Dorado
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
28 listopada- KRAKÓW, Klub Hush Live
29 listopada- BAĆKOWICE, Klub Milano
PROXY:
29 listopada- SUCHOWOLA, Pensjonat Poniatowski
PUDZIAN BAND:
31 października- WARSZAWA, Klub Explosion
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
RAJMUND:
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
REDOX:
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
SEBII:
9 listopada- ŻELECHLINEK, OSP
SHANTEL:
31 października- DMENIN, Klub Energy, godz. 0 30
31 października- CHABIELICE, Klub Energy, godz. 2 15
8 listopada- ALEKSANDRÓW, Klub Olimp, godz. 23 00
8 listopada- ZARZECZE, Klub Sydney, godz. 1 00
14 listopada- BARTOSZYCE, Klub Obsesja, godz. 24 00
15 listopada- JANÓW, Klub Reaktor, godz. 24 00
22 listopada- BOROWIE, Klub Casablanca, godz. 23 00
22 listopada- WARSZAWA, Klub Explosion, godz. 1 00
29 listopada- KOWALÓW DOLNY, Klub Deep Energy, godz. 24 00
4 grudnia- WARSZAWA, Hala Torwar, godz. 18 00, Warsaw Disco Dance Show
SKANER:
31 października- PRZYTUŁY, Klub Samba
31 października- DZIERZĄŻNIA, Klub Ibiza
SKALAR’S:
12 grudnia- POZNAŃ, Klub Pop Star
SŁAWEK LISOWSKI:
31 października- WARSZAWA, Klub Explosion
SOLARIS:
31 października- RYLSK DUŻY, Klub Baba Jaga
7 listopada- DOBRE MIASTO, Klub Joker
8 listopada- TARNAWA MAŁA, Klub Neon
9 listopada- STARY DZIKÓW
10 listopada- DORBOZY, Klub Disco
15 listopada- WARSZAWA, Klub Explosion
21 listopada- SIEDLCE, Klub Silver
22 listopada- NABRÓŹ, Klub Fire Dance
29 listopada- SUCHOWOLA, Klub Corrado
SOLEO:
31 października- STRADOMNO, Klub Miami
31 października- KORSZE, Klub Arena
5 grudnia- BEŁCHATÓW, Hala Energia
SPEED:
31 października- BEŁCHATÓW, Klub Coco Sound
8 listopada- GRUDZIĄDZ, Klub Galaxy
10 listopada- SYPNIEWO, Karczma Jeleń
15 listopada- BAKAŁARZEWO, Klub Miami
15 listopada- KORSZE, Klub Arena
STEREO:
31 października- RYLSK DUŻY, Klub Baba Jaga
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
TERESA WERNER:
6 listopada- PLESZEW, Restauracja Bax, godz. 19 00
9 listopada- ŚWIĘCIECHOWA
11 listopada- NOWE, Zamek, godz. 17 00
14 listopada- CHEŁMNO, Kino Rondo, godz. 19 00
17 listopada- POZNAŃ, Teatr Muzyczny, godz. 19 00
18 listopada- MOSINA, MOK, godz. 19 00
20 listopada- LUBLINIEC, MDK, godz. 19 00
21 listopada- WĄGROWIEC, Hala sportowa, godz. 18 00
22 listopada- KWIDZYŃ, Kwidzyńskie Centrum Kultury, godz. 16 00
23 listopada- WIERUSZÓW, Wieruszewski Dom Kultury, godz. 16 00
29 listopada- WAŁCZ, Wałeckie Centrum Kultury, godz. 17 00
30 listopada- TUCHOLA, Dom Kultury, godz. 16 00
30 listopada- CZŁUCHÓW, godz. 20 00
5 grudnia- INOWROCŁAW, Dom Kultury, godz. 19 00
6 grudnia- WOLSZTYN, Hala sportowa, godz. 16 00
28 grudnia- PRZEŹMIEROWO
TEX:
9 listopada- WÓLKA HUSIŃSKA, Klub Sunday
15 listopada- TARNAWA MAŁA, Klub Neon
22 listopada- SIEDLISKA PIERWSZE, Klub Kometa
29 listopada- SUŁÓW
30 listopada- KAWĘCZYN, OSP
THE LOVERS:
10 listopada- BŁONIE, Biesiadny Zakątek
TOMASZ NIECIK:
8 listopada- SUSZ, Klub Ibiza, godz. 24 00
14 listopada- KRAKÓW, Klub Hush Live, godz. 24 00
15 listopada- BYTOM, godz. 15 30
TWO BOYS:
7 listopada- PIETNA, Klub Discoplex A4
22 listopada- ROZDRAŻEW
VEEGAS:
31 października- DŁUGI KĄT, Bar „33”, godz. 24 00
7 listopada- PRZYTKOWICE, Klub Energy 2000, godz. 23 00
8 listopada- BAKAŁARZEWO, Klub Miami, godz. 1 00
11 listopada- SIEDLCE, Klub 500 metrów, godz. 23 00
15 listopada- GOŁĘBIEWO ŚREDNIE, Klub Tropical, godz. 23 30
15 listopada- WYSOKA, Klub Arena, godz. 1 00
21 listopada- WARSZAWA, Klub Freedom, godz. 23 00
22 listopada- LEOKADIÓW, Klub Planeta Luna, godz. 23 30
22 listopada- RADZYŃ PODLASKI, Klub Mega Disco Palazzo, godz. 1 00
29 listopada- PRZESMYKI, Klub Disco Floryda, godz. 24 00
30 listopada- CIECHANÓW
26 grudnia- KOWALÓW DOLNY, Klub Deep Energy, godz. 1 00
31 grudnia- MALISZÓW, Klub Atlanta, godz. 24 00
WEEKEND:
31 października- WARSZAWA, Klub Mirage, godz. 0 30
8 listopada- ŁÓDŹ, Atlas Arena, Łódź Disco Fest
10 listopada- MANIECZKI, Klub Next Music
29 listopada- BIRMINGHAM (Anglia)
WISZU:
31 października- BRZOZOWA, Klub Iguana
15 listopada- STARA BŁOTNICA, Klub Music Taboo
ZORKA:
5 listopada- BIAŁYSTOK, Klub Black Diamond

Zespół muzyczny TROPICRadio Polo.net